Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

Україна запровадила санкції щодо літаків, на яких Медведчук і Козак літали в Росію

Служба безпеки України повідомила, що крім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані також до двох авіакомпаній: JET4U S.R.L. та JET4U LDA.

Україна запровадила санкції щодо літаків, на яких Медведчук і Козак літали в Росію


Активи компаній будуть заблоковані, фінансові та економічні зобов’язання – зупинені.

З ініціативи СБУ введені санкції проти авіакомпаній, які літають в аеропорти Росії, повідомляє прес-центр Служби в середу, 3 лютого. Зокрема, під санкції потрапила молдавська авіакомпанія JET4U S.R.L. і португальська JET4U LDA. Інформує прес-центр СБУ.

На підставі виявлених порушень Служба безпеки рекомендувала РНБО застосувати до зазначених компаній такі санкції як: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів.

Журналісти зазначають, що цим компаніям належать літаки лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та народного депутата Тараса Козака. Вони були перереєстровані після того, як були озвучені наміри США ввести проти Медведчука санкції.

Медведчук і Козак постійно користувалися ними для прямих перельотів в Росію, що, як відомо, заборонено. Після накладення санкцій ці літаки не можуть більше входити в повітряний простір України, здійснювати посадки на території України, брати пасажирів та інше.

Відзначається, що санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набуття чинності рішення Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Джерело

Leave a Comment