Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

У Києві СБУ вдалось викрити ексзаступника міністра інформації терористичної організації «ДНР»

15 лютого цього року Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру ексзаступнику міністра інформації терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляє пресцентр СБУ

У Києві СБУ вдалось викрити ексзаступника міністра інформації терористичної організації «ДНР»


На сайті СБУ повідомляється, що 15 лютого цього року Служба повідомила про підозру ексзаступнику міністра інформації терористичної організації «ДНР».

З’ясовано, що фігурант обіймав цю посаду у 2014-2016 роках. Він публічно закликав населення регіону до підтримки офіційної позиції керівництва самопроголошеної «ДНР».

Підозрюваний по справі активно пропагував політико-територіальну інтеграцію тимчасово окупованих територій Донбасу з Російською Федерацією та агітував голосувати за фейкову ініціативу на псевдовиборах.

Співробітники спецслужби задокументували, що через деякий час ексзаступник міністра через РФ повернувся на підконтрольну українській владі територію поза встановленими пунктами пропуску. У Києві зловмисник відразу почав працювати політтехнологом та піарником проросійських громадсько-політичних структур.

СБ України встановила у Києві місце проживання експосадовця так званої «ДНР». Під час обшуку у приміщенні підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку і матеріали, які підтверджують злочинну діяльність фігуранта.

Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

СБУ продовжує активно виявляти та припиняти протиправну діяльність осіб, які беруть участь та надають сприяння терористичним організаціям «Л/ДНР».

Leave a Comment