Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

Служба безпеки України оголосила про підозру в держзраді блогеру Анатолію Шарію

16 лютого цього року СБУ оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію. Про це повідомили на сайті Служби.

16 лютого цього року Служба безпеки України відкрила кримінальну справу проти блогера Анатолія Шарія. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Наразі слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Справа в тому, що починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Робота проти України та проросійська пропаганда блогера у соцмережах та виступи на російських телеканалах і стали підставою для відкриття справ проти фігуранта.

Державні телеканали РФ: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інші використовували фейки Шарія у своїх сюжетах.

За розпалювання міжнаціональної ворожнечі фігуранту загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років. Відомо, що «Державна зрада» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна, або без такої.

Leave a Comment