Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

СБУ: затримано зрадника, який збирав для спецслужб РФ закриту інформацію про новітню українську бронетехніку

В Харькове, благодаря оперативной работе контрразведки Службы безопасности Украины, был задержан завербованный российскими спецслужбами агент. Известно, что шпион собирал закрытую информацию о разработке и производстве украинского танка Т-84БМ «Оплот».


У Харкові затримали чоловіка, який, за даними слідчих, збирав для спецслужб Росії закриту інформацію про новітню українську бронетехніку. Про це повідомляється на сайті СБУ.

«Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Харкові агента російської воєнної розвідки, який виконував завдання здобути для країни-агресора технічну документацію з розробки і виробництва українського танку Т-84БМ «Оплот». Встановлено, що громадянина України завербували представники Головного управління Генштабу Збройних сил РФ під час його поїздки до Російської Федерації», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що чоловік «намагався залучити» співробітника харківського державного підприємства «ХКБМ ім. Морозова», яке здійснювало розробку танка.
Під контролем оперативників СБУ, агент отримав від працівника зразки технічних матеріалів та відпрацьованими каналами передав фотокопії представнику російської спецслужби.
Зрадника затримано «на гарячому» під час одержання ним «повного комплекту технічної документації», яка має гриф обмеження доступу.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії.

Джерело

Leave a Comment