Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

СБУ заявила, що підозрює Нескромного у можливих зв’язках із спецслужбами Росії

Служба безпеки України детально розгляне можливі зв’язки з російськими спецслужбами експрацівника СБУ Дмитра Нескоромного, який підозрюється в організації замовного вбивства Андрія Наумова

СБУ заявила, що підозрює Нескромного у можливих зв’язках із спецслужбами Росії


Служба безпеки України вивчає можливі зв’язки колишнього першого заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного зі спецслужбами Російської Федерації. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Про це заявив голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Комітету з питань правоохоронної діяльності.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – повідомив голова СБУ.

Зазначається, що приводом для підготовки замовного вбивства Наумова послужила його професійна діяльність — він не дозволяв злочинній групі призначити «своїх людей» на посади в СБУ.

Баканов наголосив, що у своїй діяльності СБУ оперує виключно фактами і доказами. «Наше завдання — запобігати злочинам і робити все, щоб країна була в безпеці. А не реагувати на піар-хвилі. Особливо, коли вони ще підживлюються ззовні та мають очевидні мотиви», — додав він.

Також Іван Баканов зазначив, що Служба безпеки має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств – тільки протягом 2020 року таких справ було 12.

Як повідомлялося, 27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника глави Служби Дмитра Нескоромного до організації приготування вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному було оголошено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 та ст. 348 Кримінального кодексу України.

Повідомляє пресцентр СБУ

Leave a Comment