Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

СБУ надала рекомендації РНБО щодо санкцій проти телеканалів – Баканов

Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією.

СБУ надала рекомендації РНБО щодо санкцій проти телеканалів – Баканов


Голова Служби безпеки України Іван Баканов прокоментував блокування телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK. За його словами це — послідовний крок у боротьбі з гібридною агресією РФ.

Пресцентр СБУ також повідомив, що запровадити санкції щодо перелічених телеканалів рекомендували Верховна Рада і СБУ.

«Запровадження санкцій – ще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення», — коментує очільник спецслужби.

Баканов, зокрема, наголосив, що існує велика різниця між свободою слова та відвертою антиукраїнською риторикою. За його словами свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України.

Нагадаємо, що 2 лютого 2021 Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про накладення п’ятирічних санкцій на телеканали ZiK, NewsOne, «112. Україна» та їх формального власника — члена парламентської фракції «ОПЗЖ» Тараса Козака.

Джерело

Leave a Comment