Вся соль
УКРАИНА

Гідність є, а меморіалу – немає: скільки вкрали на Музею Революції Гідності?

СБУ виявила мільйонні розкрадання в музеї Революції Гідності – в приміщеннях та в його керівників провели обшуки.
Керівництво музею підозрюють у розтраті бюджетних коштів. Воно уклало договори на майже 150 мільйонів гривень — планували роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам уже перерахували 111 млн грн. авансу.

Гідність є, а меморіалу – немає: скільки вкрали на Музею Революції Гідності?
СБУ виявила мільйонні розкрадання в музеї Революції Гідності

Саме затримка зі зведенням меморіалу і викликала в правоохоронців підозру щодо можливого розкрадання коштів. У встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. Натомість більшість коштів витратили не на цілі, які прописані у відповідних договорах.
Також повідомили про те, що згідно з актом ревізії, на казначейському рахунку підрядника залишок коштів, виділених на об’єкт, станом на березень 2020 року, складав 9 млн 878 тис. 517 грн. Також правоохоронці виявили фінансові порушення і в Музеї Революції Гідності, що призвело до збитків на суму майже 4 млн грн.


Та й взагалі розпочинати якісь роботи на території майбутнього меморіалу неможливо – на земельні ділянки судом накладено арешт, щоб не знищити докази розстрілів на Майдані у лютому 2014 року.
Тому очевидно, що правоохоронці мають усі підстави проводити перевірки в музеї – аж надто багато питань до його діяльності.

СБУ викрила цю сволоту, яка наживається на нашій пам’яті! А скільки ще таких «керівників» сидить по кутках. Як подивишся – такі патріоти, а як копнути глибше – то одні ворюги!

Раніше було повідомлено, що сьогодні 19 листопада, в музеї о 7 ранку почалися обшуки і тривають у двох приміщеннях. Вилучили не лише документи, але й цифрові носії.

Джерело: Пресцентр СБУ

Leave a Comment