Вся соль
ВСЕ НОВОСТИ УКРАИНА

Держзрада не має строків давності: Баканов прокоментував причини, по яким СБУ запропонувала РНБО ввести санкції щодо десяти колишніх посадовців

СБ України запропонувала Раді національної безпеки та оборони застосувати санкції стосовно десяти колишніх посадовців — керівників військових, силових і правоохоронних структур. Вони у 2014 році зрадили присязі й сприяли окупації Криму і Донбасу.

Джерело:  пресслужба СБУ

Держзрада не має строків давності: Баканов прокоментував причини, по яким СБУ запропонувала РНБО ввести санкції щодо десяти колишніх посадовців


До РНБО Службою безпеки України внесені пропозиції про застосування санкцій щодо 10-ти колишніх високопосадовців. Санкції вводяться проти колішніх керівників військових, силових і правоохоронних структур, які зрадили присязі та сприяли окупації Криму та Донбасу у 2014 році. Про це інформує пресцентр СБУ.

Коментуючи підсумки засідання РНБО, з відповідною заявою виступив очільник СБ України Іван Баканов.

Під санкції потрапили: колишні міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші. Раніше їм були оголошені підозри у держзраді, зараз вони перебувають у розшуку. Зазначається, що до цього часу стосовно них не застосовувалися обмеження економічного характеру.

На думку співробітників Служби, вказані особи мали відношення до підтримки проросійських сил, а також вчиняли дії, спрямовані на зміцнення окупаційного режиму на території Автономної Республіки Крим та на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.

«Одним із важливих кроків для захисту національної безпеки є притягнення до відповідальності тих, хто працює на користь агресора та зрадив Україну. І особливу увагу слід приділяти не лише рядовим фігурантам, а і колишнім керівникам державних структур. Вони, замість того, щоб захищати свою країну, опинилися на боці агресора. Втім, державна зрада не має строків давності», – наголосив Іван Баканов.

Нагадаємо, що раніше Рада національної безпеки та оборони за пропозиціями Служби безпеки України запровадила санкції щодо восьми фізичних та дев’ятнадцяти юридичних осіб.

Leave a Comment